ניקיון לאחר שיפוץ בניין שיפוץ בניין

סיימתם לשפץ את הבניין וכעת נשארתם עם כל הפסולת. גם אם זה נשמע מוגזם, זה לחלוטין לא תלוש מהמציאות. בלא מעט מקרים, מגלים הדיירים כי הקבלן המבצע עשה אמנם ניקיון בסיסי, אך הותיר אחריו ערימות של פסולת ואינספור מיקומים שבהם לא בוצע ניקיון בצורה יסודית ומקצועית עד כדי יצירת הפרעה לחוויה המושלמת של בניין חדש ומשופץ. באם אתם זקוקים לשירות ניקיון לאחר שיפוץ בניין אנקור שיפוץ בניין מציעה לכם את השירות המקצועי ביותר, שכולל הרבה מעבר לשטיפת מרצפות.

האם לא תפקידו של קבלן השיפוץ לנקות אחריו?

ובכן, התשובה היא כן ולא. קבלן שיפוץ הוא קבלן שיפוץ וזה מה שהוא יודע לעשות הכי טוב. בכל הקשור לניקוי מתחייב הקבלן לנקות את הפסולת ואף לבצע ניקוי של שטח הבניין,אם בחרתם בחברה מקצועית המתמחה בפרויקטים של שיפוץ בניינים משותפים כמו קבוצת עידן המתמחה בפרויקטים של שיפוץ בניין משותף אך ניקוי זה הוא לחלוטין לא ניקוי מקצועי, ועל רקע של בניין חדש ומשופץ, ההשלכות של זה בולטות מאוד לעין. ככלל, נכון יהיה מבחינתכם לדרוש מהקבלן לנקות את הבניין לאחר השיפוץ, אך יהיה זה גם נכון מבחינתכם לא לצפות לכך שהקבלן יוכל להביא את הבניין לרמת ניקיון מקצועי – לשם כך יהיה עליכם לשכור את הגורם המקצועי המתאים, שמתמחה גם בעולם הניקוי אך גם מכיר היטב את התחום של ניקיון לאחר שיפוץ בניין.

מה כולל שירות ניקיון לאחר שיפוץ בניין?

שיפוץ בניין הוא תהליך שעשוי להימשך חודשים ארוכים ואף שנים. במהלך תקופה זו נוצרות כמויות אדירות של פסולת ולכלוך, חלקן בערימות בולטות ומובהקות וחלקן בצורה יותר נסתרת ומינורית לכאורה. יחד עם זאת, על מנת ליהנות בסופו של דבר מתוצאות השיפוץ, חובה להבטיח את ניקיון הבניין בצורה יסודית ומושלמת, שכן כל לכלוך וכל פינה שבה אפשר עוד לראות כתמי בוץ ועפר, חלקי מתכת ועץ, מסמרים, ברגים ושברי פלסטיק, היא פינה שהורסת באופן מובהק את החוויה המושלמת שאתם מצפים להרגיש אחרי שהשקעתם בשיפוץ הבניין שלכם.

במסגרת שירות ניקיון לאחר שיפוץ בניין משותף שיפוץ בניין מציעה לכם שירות הכולל ניקוי יסודי של כל שטח הבניין, לרבות שטח הדירות הפרטיות על פי הצורך, השטח המשותף, השטח הפנימי/ תת קרקעי, חזית הבניין והקירות החיצוניים וכל סביבת הבניין. ניקוי זה כולל ניקוי חלונות פנים וחוץ, ניקוי קירות פנים וחוץ, ניקוי גינה, ניקוי לובי וחדר מדרגות, ניקוי אביזרים וגופי תאורה ולמעשה ניקוי של כל אלמנט וכל משטח בשטח הבניין המשותף.

אבל מעבר לכך, היתרון בשירות הוא בהשקעה הבלתי מתפשרת בכל פיסת לכלוך ופסולת, תהיה הפיסה הקטנה והנסתרת ביותר. בתום תהליך הניקוי, אדם זר שיעבור בבניין לא יוכל להבחין בזכר כלשהו שנערך פה שיפוץ לאחרונה, מלבד לאסתטיקה והעיצוב שאותם נועד תהליך השיפוץ לייצר.

השארת תגובה