שירותי ניקיון שאתם חייבים להכיר

תחום הניקיון הינו תחום רווי במספר רב של שירותי ניקיון, אך האם אתם באמת מכירים את סוגי הניקיונות השונים? במאמר הבא שלפניכם נציין מספר שירותי ניקיון שאתם חייבים להכיר. 

ניקיון חלונות וניקיון בגובה 

ניקיון חלונות בכלל וניקיון לחלונות בגובה בפרט, הינן פתרון מעולה לאנשים אשר לא מוצאים זמן פנוי לקרצף את החלונות, התריסים והמסילות. כמו כן, כאשר מדובר על ניקיון בגובה, ישנו גם שיקול נוסף שהוא הסכנה בעבודה בגובה רב ללא אמצעי בטיחות מתאימים. הבשורה הטובה היא, שכיום ישנן חברות ניקיון רבות אשר מספקות את שירותים אלו, תוך דגש על מקצועיות, מיומנות, בטיחות ורמת עבודה מהגבוהות ביותר. 

ניקיון דירות לאחר שיפוץ 

ניקיון דירות לאחר שיפוץ הינו הכרחי כאשר הבית מלא בשאריות הבנייה, בלכלוך, אבק ועוד. במקרים אלו אין מנוס, אלא להיעזר בשירותיה של חברת מקצועית המגיעה עם כל הציוד הנחוץ כדי לספק את התוצאה הרצויה ולהכין את הבית לאכלוס. רוב החברות יבצעו את עבודת ניקיון לאחר שיפוץ באמצעות שימוש במכונות מתקדמות כגון מכונות פוליש, לחץ מים, שואבים תעשייתיים ועוד. בנוסף, החברה תתאים את סוג ושיטת הניקיון בהתאם לסוג המרצפות והמשטחים השונים ברחבי הבית.

ליטוש מרצפות והברקת מראה הרצפה

סוג נוסף של ניקיון, הינו ליטוש והברקת מרצפות. ראשית יש לציין כי עבודה זו אינה מיועדת עבור כל סוגי הרצפות. למשל רצפות העשויות קרמיקה, פורצלן וכדומה, אינן מאפשרות ליטוש מכיוון שסוג הרצפה הינו "אטום", בניגוד לרצפות העשויות שיש או אבן למשל, שבהן ניתן לבצע ליטוש ובכך להסיר שריטות, שכבת שומן, חריטות ועוד. בעת סיום העבודה, החברה תציע לכם בנוסף לליטוש, לבצע גם קרצוף יסודי והברקה קריסטלית, כדי להותיר מראה מבריק, חדשני ויפה לרצפת הבית. פוליש קריסטלי, הינו פוליש הנעשה באמצעות שלושה שלבים פשוטים: הראשון, הסרת לכלוך, שומן, אבק ובמקרה זה גם שאריות הליטוש. השני, החדרת חומרי הברקה לתוך הרצפה באמצעות קרצוף עם ספוגית פלדה. והאחרון, משמר קריסטלי למען הרצפה תישאר נקייה ויפה לאורך שנים ארוכות.

המאמר נכתב ע"י חיים כהן, בעלים של חברת ניקיון cleaning service

השארת תגובה