קבלן תמא 38

 

בחירת קבלן תמא 38 הוא שלב חשוב ומרכזי בתהליך חיזוק המבנה שלכם, אבל הוא לחלוטין לא השלב הראשון. למעשה, בכדי לעבור את התהליך בצורה הטובה ביותר, מומלץ תחילה למצוא חברת ניהול שתיקח על עצמה את כל הטיפול בפרויקט, וחברה זו היא שתייצג אתכם בתהליך וגם תמצא עבורכם את הקבלן המתאים ביותר למשימה.

 

באיזה שלב יש לשכור קבלן תמא 38?

שכירת קבלן תמא 38 יכולה להתבצע בשלבים שונים של התהליך, בהתאם לתהליך שאתם מוציאים אל הפועל. ישנם מקרים בהם בוחרים הדיירים בחברת ניהול תחילה, וזו מנהלת עבורם את הפרויקט כולו, לרבות מציאת אדריכל וגיבוש תכנית בנייה, קבלת היתרים וכדומה, וישנם מקרים בהם פונים הדיירים תחילה אל קבלן המתמחה בתחום של תמא 38, ומצפים ממנו שייקח על עצמו את ניהול הפרויקט כולו. במקרים אחרים פונים תחילה לאדריכל, וזה לוקח על עצמו את ניהול הפרויקט או לפחות סיוע בניהולו בשלבים הראשונים.

אם אתם מחפשים את הדרך הטובה ביותר, הרי שהאפשרות הראשונה היא הטובה ביותר, קרי למצוא חברה המתמחה בניהול פרויקטים של תמא 38, ולהשאיר בידיה את הטיפול בכל היבטי הפרויקט, ובכלל זה גם מציאת קבלן תמא 38.כמה 38  לחברות אלה יש ידע רב בתחום, היכרות עם יזמי תמא 38 ועם קבלנים המתמחים בתחום, והם יוכלו למצוא עבורכם את הקבלן המתאים בתנאים הטובים ביותר, ולבטח טובים יותר מאלו שתוכלו למצוא בעצמכם ללא ההיכרות הנדרשת עם השוק.

 

הקבלן הוא איש מקצוע בפרויקט

בכל מקרה, ראוי שתזכרו לאורך הפרויקט כולו, כי הקבלן הוא לא חבר שלכם אלא איש מקצוע בפרויקט. המשמעות היא שאתם לא רוצים להשאיר בידי הקבלן את כל הניהול של הפרויקט. לקבלן יכולים להיות שורה של אינטרסים המנוגדים לאלו שלכם, לרבות בענייני בנייה עצמה ובהתנהלות מול הדיירים החדשים שעבורם ייבנו הדירות הנוספות בראש המבנה. במצב זה, אתם רוצים שיהיה גורם שיעבוד לצידכם וייצג את האינטרסים שלכם, יפעיל עורך דין שיבנה עבורכם את המסגרת המשפטית, יעסיק מפקח בנייה שיפקח על הקבלן ויעשה את כל הנדרש על מנת לוודא שאתם מקבלים את המרב והמיטב.

 

מציאת קבלן תמא 38 היא אינה משימה בלתי אפשרית למי שלא מכיר את השוק, אבל היא לאו דווקא המשימה הנכונה עבורכם. יהיה זה חכם מבחינתכם להתחיל במציאת חברת ניהול, דרכה תוכלו למצוא גם אדריכל מקצועי וגם קבלן שיבצע עבורכם את הפרויקט, בתנאים המתאימים לכם.

השארת תגובה