מעקה זכוכית מחיר למטר

 

בבחירת מעקה זכוכית מחיר למטר יכול להשתנות בצורה דרמטית, בהתאם לסוג הזכוכית בו משתמשים, למספר שכבות הזכוכית, לעובי של כל שכבה ולציפוי הלמינציה המבוצע ללוחות. טווח המחירים הוא כה רחב, שאין שום מקום לנקוב במספר ספציפי שיוכל לתת מענה לכל מי שקורא את השורות הללו.

 

מהם הגורמים שמשפיעים על מחירו של מעקה זכוכית?

כאמור, בבחירת מעקה זכוכית מחיר למטר יכול להשתנות מאוד בין מעקה למעקה ובין דגם לדגם. הפער בין מחירי הדגמים השונים נובע ממספר היבטים מבניים ועיצוביים שמשפיעים על עלות ומורכבות הייצור של המעקה, ובהתאם לכך גם על המחיר הסופי לצרכן. מעקה זכוכית יכול להיות מיוצר משכבת זכוכית אחת עם למינציה, ומודל זה הוא המודל הזול ביותר עבור מעקות זכוכית. מאידך, מעקות זכוכית למרפסת למשל יהיו מיוצרים בדרך כלל משכבה כפולה של שני לוחות זכוכית עבים עם ציפוי למינציה לכל שכבה בנפרד ולשתי השכבות יחד. מודל זה יכול להיות יקר משמעותית מהמודל הבסיסי, ואם מדובר במעקה למדרגות ציבוריות או למרפסות ציבוריות, זה כבר הופך להיות בתחום של זכוכית משוריינת שמחירה גבוה הרבה יותר.

על זה אפשר להוסיף את נושא העיצוב, ולפרט מגוון רחב של אפשרויות עיצוב באמצעות זכוכית ובשילוב חומרי גלם אחרים. שילוב של עיטורי אלומיניום, ניקל, חריטה על זכוכית, זכוכית חלב (אטומה), זכוכית צבעונית, ויטראז'ים וכדומה, כל אלה מייקרים את העלות של ייצור המעקה ובהתאם לכך גם את המחיר.

 

אז איך מבררים את המחיר בפועל?

בכדי לדעת גם יעלה לכם מעקה הזכוכית שלכם, אתם צריכים להחליט תחילה כיצד ייראה, כיצד יעוצב וכיצד ייבנה אותו מעקה. בעיצוב מעקה זכוכית מחיר למטר הוא שיקול שאתם צריכים לקחת, אבל קודם לכן חישבו על התוצאה הסופית שאתם רוצים להשיג. התאימו את המעקה לתפקיד שהוא אמור למלא, והבטיחו שאתם בוחרים מעקה שמספק את רמת הבטיחות הגבוהה ביותר לשימוש הספציפי, ולאחר מכן תוכלו לעצב את המעקה סביב כל נושא השלד, העיטורים, התוספות וההתקנים.

אחרי שיש בידיכם את כל הפרטים הנדרשים לתכנון, עיצוב ובניית המעקה, תוכלו לקבל מחיר מפורט ומדויק לגבי העלות הסופית של המעקה. כאשר אתם בוחנים את המחיר, וודאו שאתם מבקשים מספר הצעות ממספר ספקים שונים, ושאתם מבקשים מכולם לתת את ההצעה על פי המפרט המדויק שאתם מגישים להם. אם ישנן הצעות או מגבלות כלשהן אפשר בהחלט לציין זאת בהצעה, אך תחילה יש לתת הצעת מחיר לפי המפרט, וזאת כדי שתוכלו להשוות בין ההצעות השונות בצורה יעילה ומדויקת.

 

בהזמנת מעקה זכוכית מחיר למטר נקבע בהתאם למפרט הטכני, העיצובי והמבני של המעקה, וטווח המחירים יכול להיות רחב מאוד. ללא קשר למחיר, חשוב שהמעקה יספק את רמת הבטיחות הנדרשת על פי השימוש המיועד לו, ולאחר מכן אפשר גם לשחק עם העיצוב באופן חופשי.

השארת תגובה